Про компанію

ТОВ «АЛКУ» — новий член команди компаній «УКРЕСТ», які працюють на українському ринку з 2000 року. Ливарне виробництво, металургія, машинобудування, промислові матеріали і міжнародна торгівля — основні види діяльності нашої групи компаній.

Компанія «АЛКУ» спеціалізується на сплавах алюмінію (AL) та міді (CU), їх готової продукції, кольоровій металургії в цілому, а також на допоміжних матеріалах, обладнанні та вторинній металургії.

Наша компанія є єдиним представником і дистриб’ютором наступних зарубіжних компаній в Україні:

Продукти з міді: SARKUYSAN — найбільший турецький виробник мідної катанки, дроту, труб, шин та контактного проводу.

Обладнання для кабельного виробництва: SAR MAKINA — одного з найбільших турецьких виробників обладнання для виробництва кабельної продукції, такої як пристрої, що віддають, пристрої, що приймають, перемотувальники, машини подвійної скрутки, фільтри емульсії, системи охолодження емульсії, лінії лудіння, автоматичні намотувальні машини, вакуумні випарювачі, а також сталевих барабанів різноманітної конструкції, мідних шин.

Мастила і олії: BELGIN OIL — одного з лідируючих виробників промислових масел і мастил в Туреччині, з великим досвідом і знаннями «ноу-хау», які напрацьовувалися з 1953 року.

Продукти з алюмінію: ALCOMET AD— це найбільша алюмінієва компанія Болгарії. Їх виробництво включає: лиття, прокат та секцію пресування.

Лігатури: KBM Affilips B.V. — є всесвітньо відомою компанією, що займається маркетингом і продажем лігатури, що випускається трьома заводами KBM Master Alloys B.V. і Affilips N.V. в Нідерландах і Бельгії. Добавки можна розбити на групи подібним чином: «модифікатори», «подрібнюючі зерно», «зміцнюючі» і «спеціальні сплави», а також механізми подачі прутків.

Обладнання неруйнівного контролю: VisiConsult X-ray Systems — провідного постачальника спеціалізованих і стандартних рентгенівських систем контролю.

Також у компанії «АЛКУ» є свій зв’язний офіс в місті Циндао, Китай з компанією «Qingdao Ideal Engineering & Technology Co. Ltd». Це дає нам можливість постачати обладнання та товари для галузі кольорової металургії з Китаю на будь-яке підприємство.

Вторинні продукти: нас цікавлять будь-які види алюмінієвих сплавів, які ми експортуємо нашим іноземним партнерам.