Про компанію

ТОВ «АЛКУ» — новий член команди компаній «УКРЕСТ», які працюють на українському ринку з 2000 року. Ливарне виробництво, металургія, машинобудування, промислові матеріали і міжнародна торгівля — основні види діяльності нашої групи компаній.

Компанія «АЛКУ» спеціалізується на сплавах алюмінію (AL) та міді (CU), їх готової продукції, кольоровій металургії в цілому, а також на допоміжних матеріалах, обладнанні та вторинній металургії.

Наша компанія є єдиним представником і дистриб’ютором наступних зарубіжних компаній в Україні:

Продукти з алюмінію: «ALCOMET AD» — це найбільша алюмінієва компанія Болгарії. Їх виробництво включає: лиття, прокат та секцію пресування.

Продукти з міді: «ЕR-BAKIR А.С.» — один з найбільших турецьких виробників мідного дроту та катанки.

Мастила і масла: BELGIN OIL — один з лідируючих виробників промислових мастил в Туреччині, з великим досвідом і знаннями «ноу-хау», які напрацьовувалися з 1953 року.

Обладнання неруйнівного контролю: VisiConsult X-ray Systems — провідного постачальника спеціалізованих і стандартних рентгенівських систем контролю.

Обладнання: «ARC Metal» — пропонує системи турецького виробництва з переробки, плавки та лиття алюмінію; нове або вживане обладнання для плавки, лиття, прокату й обрізки алюмінію.

Також у компанії «АЛКУ» є свій зв’язний офіс в місті Циндао, Китай з компанією «Qingdao Ideal Engineering & Technology Co. Ltd». Це дає нам можливість постачати обладнання та товари для галузі кольорової металургії з Китаю на будь-яке підприємство.

Допоміжні матеріали: компанія «АЛКУ» має мережу партнерів, які займаються виробництвом металургійних виробів, таких як: алюмінієві майстер-сплави і зерноочисники; затверджувачі, таблетки, спеціальні сплави, хімікати і флюси, пружинні живильники.

Вторинні продукти: нас цікавлять будь-які види алюмінієвих сплавів, які ми експортуємо нашим іноземним партнерам.