Про компанію

ТОВ «АЛКУ» — новий член команди компаній «УКРЕСТ», які працюють на українському ринку з 2000 року. Ливарне виробництво, металургія, машинобудування, промислові матеріали і міжнародна торгівля — основні види діяльності нашої групи компаній.

Компанія «АЛКУ» спеціалізується на сплавах алюмінію (AL) та міді (CU), їх готової продукції, кольоровій металургії в цілому, а також на допоміжних матеріалах, обладнанні та вторинній металургії.

Наша компанія є єдиним представником і дистриб’ютором наступних зарубіжних компаній в Україні:

Продукти з міді: SARKUYSAN — найбільший турецький виробник мідної катанки, дроту, труб, шин та контактного проводу.

Обладнання для виробництва кабельно-провідникової продукції: SAR MAKINA — одного з найбільших турецьких виробників обладнання, такого як пристрої, що віддають, пристрої, що приймають, перемотувальники, машини подвійної скрутки, фільтри емульсії, системи охолодження емульсії, лінії лудіння, автоматичні намотувальні машини, вакуумні випарювачі, а також сталевих барабанів різноманітної конструкції, мідних шин.

Мастила і олії: BELGIN OIL — одного з лідируючих виробників промислових масел і мастил в Туреччині, з великим досвідом і знаннями «ноу-хау», які напрацьовувалися з 1953 року.

Продукти з алюмінію: ALCOMET AD— це найбільша алюмінієва компанія Болгарії. Їх виробництво включає: лиття, прокат та секцію пресування.

Лігатури: KBM Affilips B.V. — є всесвітньо відомою компанією, що займається маркетингом і продажем лігатури, що випускається трьома заводами KBM Master Alloys B.V. і Affilips N.V. в Нідерландах і Бельгії. Добавки можна розбити на групи подібним чином: «модифікатори», «подрібнюючі зерно», «зміцнюючі» і «спеціальні сплави», а також механізми подачі прутків.

Обладнання неруйнівного контролю: VisiConsult X-ray Systems — провідного постачальника спеціалізованих і стандартних рентгенівських систем контролю.

Також у компанії «АЛКУ» є свій зв’язний офіс в місті Циндао, Китай з компанією «Qingdao Ideal Engineering & Technology Co. Ltd». Це дає нам можливість постачати обладнання та товари для галузі кольорової металургії з Китаю на будь-яке підприємство.

Вторинні продукти: нас цікавлять будь-які види алюмінієвих сплавів, які ми експортуємо нашим іноземним партнерам.