Про компанію

ТОВ «АЛКУ» — новий член команди компаній «УКРЕСТ», які працюють на українському ринку з 2000 року. Основними напрямками діяльності нашої групи компаній є ливарне виробництво, металургія, машинобудування, промислові матеріали і міжнародна торгівля.

Компанія «АЛКУ» спеціалізується на сплавах алюмінію (AL) та міді (CU), їх готових виробах, кольорових металах в цілому, допоміжних матеріалах, обладнанні для виробництва кабелю та вторинній металургії, рентгенівському обладнанні, мастилах.

Наша компанія є єдиним представником і дистриб’ютором наступних зарубіжних компаній в Україні:

Продукти з міді: SARKUYSAN — найбільший турецький виробник мідної катанки, дроту, труб, шин і контактного проводу.

SAR MAKINA — один з найбільших турецьких виробників обладнання для виробництва кабельно-провідникової продукції, такого як пристрої, що віддають, пристрої, що приймають, перемотувальники, машини подвійної скрутки, фільтри емульсії, системи охолодження емульсії, лінії лудіння, автоматичні намотувальні машини, вакуумні випарювачі, а також сталевих барабанів різноманітної конструкції, мідних шин.

BELGIN OIL — один з провідних виробників індустріальних мастил і змащувальних матеріалів в Туреччині, володіючи великим досвідом і ноу-хау, накопиченими з 1953 року.

VIG MAKINA — проектування і виготовлення комплексних ліній та окремого обладнання такого як, прокатні стани, промислові печі, двухвалковий стан для безперервного виробництва алюмінієвої смуги, а також будівництво цехів і обладнання для підготовки, обробки і фарбування поверхонь автомобілів і рухомого складу, зокрема катафорезного грунтовка, роботизована і ручна абразивоструйная очищення і фарбування.

ALCOMET AD— є найбільшою алюмінієвою компанією в Болгарії. Виробництво включає в себе: лиття, прокат і екструзійні вироби.

PANELSAN — є найбільшим виробником покрівельних та фасадних панелей в Туреччині.

KBM Affilips B.V. — є всесвітньо відомою компанією з маркетингу та продажу лігатур, вироблених трьома заводами KBM Master Alloys B.V. і Affilips N.V. в Нідерландах і Бельгії. Вироблені добавки можна розділити на групи: «модифікатори», «подрібнювачі зерна», «зміцнювачі» та «спеціальні сплави», а також механізми подачі прутків.

VisiConsult X-ray Systems — провідний постачальник спеціалізованих і стандартних рентгенівських систем контролю.

IDEAL QINGDAO ENGINEERING це можливість постачати обладнання і товари для кольорової металургії з Китаю на будь-які підприємства.

Вторинні продукти: нас цікавлять будь-які види алюмінієвих сплавів, які ми експортуємо нашим іноземним партнерам.